סיורים בפראג: סיורי אוכל, תרבות, אמנות והיסטוריה

פראג היא עיר עם המון היסטוריה ואופי ולכן כל אחד יכול למצוא סיור בפראג שיתאים לו. יש המון אטרקציות בפראג וכדאי מאוד להצטרף לסיורים מאורגנים כיוון שדרכם אפשר להכיר את העיר וללמוד עליה דברים שלא תדעו בלעדיו. סיורים בפראג יש בשפע ומדי יום יוצאים מכיכר העיר העתיקה של פראג המון סיורים חינמיים בפראג וסיורים בתשלום.

סיור בפראג בעברית

יש גם סיור בעברית בפראג והוא מציג את פראג מהזווית היהודית והישראלית שלה. יש מגוון חברות שמפעילות סיור בעברית בפראג ומאפשרות לכם לראות את העיר וללמוד עליה המון. 

יש גם סיורי אוכל בעברית בפראג שמאפשרים לכם ליהנות מטעימות ממגוון המסעדות של פראג עם הסבר ומגע ישראלי.

סיורים בפראג

סיור חינמי בפראג – חברת סנדמנס

חברת סנדמנס מפעילה סיורים חינמיים מצויינים בפראג והסיור שלהם יוצא מכיכר העיר העתיקה של פראג. אורכו של הסיור החינמי בפראג של חברת סנדמנס הוא כשעתיים ובו תוכלו לקבל מידע כללי על העיר ולהכיר מטיילים אחרים.

הסיור עובר דרך אתרים שונים בפראג ומתאים גם למבוגרים, המדריכים נמרצים וששים לענות על כל שאלה ולהזהיר מפני מלכודות תיירים. בסיור בטוח שתלמדו את המונח Defenestration שמשמעותו זריקה של מישהו מהחלון, דבר שקרה הרבה בהיסטוריה של פראג והוביל למהפכות רבות.

סיור במצודת פראג

מצודת פראג המרשימה היא אחת האטרקציות הפופולריות של פראג וכדאי להשקיע בה לפחות חצי יום. תוכלו להצטרף לסיור של כשעתיים וחצי במצודה ולקבל הסבר מקיף על ההיסטוריה שלה, על ההתפתחות שלה ועל אירועים עכשוויים שמתרחשים בה. אם אתם מתכננים לבקר במצודת פראג אנו ממש ממליצים על סיור בתשלום במצודה.
הירשמו לסיור במצודת פראג, לכרטיס ללא תור בתור בונוס גם להפלגה בנהר

סיורי אופניים בפראג

אם אתם מסתדרים עם הפדלים אז סיור אופניים בפראג הוא רעיון נהדר: הרכיבה מאפשרת לכם לנווט מהר יחסית ברחובות העיר ועדיין לראות ולהרגיש את האווירה. הסיור אורך כ-3 שעות ובהדרכה של מדריך מקצועי הוא מאפשר לכם להגיע למקומות בפראג שמטיילים אחרים לא מגיעים אליהם.
הירשמו לסיור אופניים בפראג

קבלו 5 טיפים לחופשה מושלמת בפראג

הכנו בשבילכם רשימה של חמישה טיפים שיעזרו לכם לתכנן חופשה מושלמת בפראג, מלאו את הפרטים שלכם ותקבלו אותה למייל.